ALUMNI REVIEW

Select a Programme to review the Alumni

Australian Public Sector Colloquium

NamePosition
Mr Marc AblongAssistant Secretary, Strategic Issues Management, Department of Defence
Mr Rizwan AkhundPrincipal Lawyer, Clean Energy Regulator, Office of the General Counsel
Ms Victoria AndersonGeneral Manager, Bilateral Trade, Department of Agriculture, Fisheries & Forestry
Mr Grant AndersonManager, Program Management, Governance and Coordination, Department of Industry, Innovation, Climate Change, Science, Research and Tertiary Education
Ms Deborah AntonGeneral Manager, Competitive Industries Branch, Department of Industry, Innovation, Science, Research and Tertiary Education
Ms Sharon AppleyardAssistant Secretary, Cancer Services Branch, Mental Health & Chronic Disease Division, Department of Health & Ageing
Mr Peter ArnaudoAssistant Secretary, Attorney-General’s Department
Ms Yaso ArumugamActing First Assistant Secretary, ICT Delivery Division, Chief Information Officer Group, Department of Defence
Mr Richard AspinallGreater WA Regional Manager, Department of the Prime Minister and Cabinet
Dr David AtkinsBranch Manager, Australian Curriculum, Department of Education, Employment and Workplace Relations
Mr Terry BaileyAssistant Secretary, Natural & Indigenous Heritage, Department of the Environment, Water, Heritage & the Arts
Ms Mary BalzaryGeneral Manager, Principal Communications Adviser, The Treasury
Mr James BarkerAssistant Secretary, Assessments and Sea Dumping Branch, Environment Standards Division, Department of the Environment and Energy
Mr Paul BarnettStrategic Advisor – Knowledge & Innovation, Mathematics, Informatics & Statistics, CSIRO
Dr Simon BarryResearch Program Manager, Mathematics, Information and Statistics, CSIRO
Ms Jenny BartleyAssistant Director, Liaison and Reporting, Organ and Tissue Authority
Mr Leo BatorChief Operating Officer, Indigenous Business Australia
Ms Chris BeeAssistant Secretary, Strategic Planning & Performance Management, Department of Defence
Mr Jonathan BenyeiGeneral Manager, Cargo, Department of Agriculture, Fisheries and Forestry
Ms Lisa BerryActing Branch Manager, Department of Education, Employment & Workplace Relations
Mr Rick BerryManager, Planning & Governance, People & Planning, Department of Industry, Innovation & Science
Ms Vanessa BerryAssistant Secretary Financial Strategy, Department of Agriculture & Water Resources
Mr Chris BirrerAssistant Secretary, Major Powers & Global Interests, International Policy Division, Department of Defence
Ms Susan BlackBranch Manager, Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs
Ms Judith BlakeManager, Industry Growth, Industry Transition Branch, Department of Industry, Innovation & Science
Mr Stephen BouwhuisSenior Counsel, International Law, Attorney-General’s Department
Mr Karl BrennanManager, Trade and International, Trade Policy, Department of Industry
Ms Bridget BrillHead, Cabinet Implementation Unit, Department of the Prime Minister and Cabinet
Ms Melinda BromleyAssistant Secretary, Capability Branch, Department of Health and Ageing
Mr Ray BromwichDirector General, Defence Community Organisation, Department of Defence
Ms Kylie BryantSenior Advisor, Defence Capability and Acquisitions, Department of the Prime Minister and Cabinet
Ms Helen BullGroup Manager, Workplace Relations, Australian Public Service Commission
Ms Jennifer BurmesterSection Manager, Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs
Mr Michael BurtonFirst Assistant Secretary, Financial & e-Solutions Group, Department of Finance & Deregulation
Mr Wayne CalderGeneral Manager, National Tourism Policy Branch, Tourism Division, Department of Resources, Energy & Tourism
Mr Michael CallanDirector general, Defence Community Operations, Department of Defence
Ms Brenda CampeDirector, Department of Health and Ageing
Ms Emily CanningNational Manager, Internal Budgets and Reporting, Department of Human Services
Ms Flora CarapellucciBranch Manager, Department of Social Sciences
Ms Tracey CarrollBranch Manager, Ministerial, Parliamentary and Executive Support Branch, Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs
Ms Susan CharlesDirector, Strategic Communication, People, Communications and Legal Group (Acting Branch Manager), Department of Education and Training
Ms Mary ColreavyAssistant Secretary, Water Acquisition and Markets Branch, Department of Agriculture and Water Resources
Ms Virginia CookSenior Advisor, Department of the Prime Minister and Cabinet
Dr Jane CookHead, Office of Product Review, Therapeutic Goods Administration
Ms Natalie CookeManager, Department of Industry, Innovation and Science
Ms Leonie CorverSection Manager, Disability & Carer Payments, Department of Families, Housing, Community Services & Indigenous Affairs
Mr Steve CostelloAssistant Secretary, Commonwealth Environmental Water Office, Department of the Environment
Mr Peter CotterillAssistant Secretary, Centrelink, Department of Human Services
Mr Neil CoventryChief Psychiatrist, Department of Health & Human Services
Mr Brett CoxAssistant Secretary – Estate Planning, Department of Defence
Ms Jaclin CraigSenior Advisor, Prime Minister and Cabinet Australian Government
Ms Kerren CrosthwaiteDirector, Workplace Relations Policy, Australian Public Service Commission
Mr Mark CullyChief Economist, Department of Immigration and Citizenship
Ms Joanna Da RochaAssistant Secretary FPAS Taskforce, Department of The Prime Minister and Cabinet Commonwealth Government
Mr Derek DaltonAssistant Secretary, Intelligence Development, Department of Defence
Ms Helen DanielsSpecial Adviser, Office of Constitutional Law, Federal Attorney-General’s Department
Mr Mike DaviesActing Chief, Science and Technology Program, Science Strategy and Policy, Defence Science and Technology Group, Federal Department of Defence
Mr David De SilvaBranch Manager, Department of Education & Workplace Relations
Ms Rosemary DeiningerAssistant Secretary, Department of Finance and Deregulation
Ms Gabrielle Denning-CotterDirector, Family Safety Branch, Families Group, Federal Department of Social Services
Ms Judy DevelinActing Head of Office, Therapeutic Goods Administration
Mr Frank Di GiorgioGeneral Manager, Executive & Parliamentary Division, The Treasury
Ms Janette DinesAssistant Secretary, Attorney General’s Office
Ms Sarah DinningDirector Review Policy, Australian Public Service Commission
Ms Kristan DooleyDirector, Management Information Section, Department of Foreign Affairs & Trade
Ms Caroline EdwardsBranch Manager, Land Reform, Office of Remote Indigenous Housing, Department of Families, Housing, Community Services & Indigenous Affairs
Ms Kylie EmeryGroup Manager, Workplace Relations Implementation and Safety, Department of Education, Employment and Workplace Relations
Ms Sharn EnzingerDirector, Office of the Secretary, Victorian Department of Economic Development, Jobs, Transport and Resources
Mr Tim EvansNational Manager, Commemorations, Department of Veterans’ Affairs
Mr Sean FarrellyActing Executive General Manager, Department of Veterans’ Affairs
Mrs Jill FarrellyBranch Manager, Mental Health and Autism Branch, Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs
Mr Patrick FeganNational Manager, Employment Systems Branch, Centrelink, Department of Human Services
Mr Tim FFrenchGeneral Counsel, Employment Law & Customer Compensation Branch, Legal Services Division, Department of Human Services
Ms Bronwyn FieldAssistant Secretary, Intergovernmental, Schools, Information and Evaluation Division, Federal Department of the Prime Minister and Cabinet
Ms Kelly FisherSenior Advisor, Social Policy Division, Department of the Prime Minister & Cabinet
Mr Tim FisherAssistant Secretary, Water Policy Branch, Department of Agriculture and Water Resources
Mr James FletcherPrincipal Legal Officer, Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs
Mr Shon FletcherManager, Precincts Policy and Coordination Branch, Department of Industry
Dr Debra FletcherDeputy Registrar, Operations West, National Native Title Tribunal
Ms Fran FreemanExecutive Manager, Drought Policy Reform, Department of Agriculture, Fisheries and Forestry
Ms Julie GagliaAssistant Secretary, Information Management (Public Data) Taskforce, Federal Department of Agriculture and Water Resources
Dr Ian GardnerSenior Physician in Occupational and Environmental Medicine, Department of Defence
Mr John GearyAssistant Secretary, Community, Aged Care and Transport, Department of Veterans’ Affairs
Ms Doris GibbSenior Assistant Ombudsman Immigration, Industry and Territories, Commonwealth Ombudsman's Office
Ms Lynne GillamAssistant Secretary, Compliance Resolution Program Management, Department of Immigration & Citizenship
Mr Richard GlennAssistant Secretary, Territories East Branch, Attorney-General’s Department
Ms Sally GoodspeedAssistant Secretary, Health in Social Policy Branch, Department of Health
Ms Alex GordonBranch Manager, National School Reform Support, Department of Education, Employment & Workplace Relations
Mr Roger GottlobDirector, Surface Transport Policy, Department of Infrastructure and Transport
Dr Gino GrassiaGeneral Manager, Energy Security Branch, Department of Resources, Energy and Tourism
Ms Emma GreenwoodChief People Officer, Department of Prime Minister and Cabinet
Ms Cath HalbertGroup Manager, Services Integration Group, Department of Social Services
Mrs Jessica HallDirector, Sydney Aviation Capacity Taskforce, Department of Infrastructure and Transport
Ms Stacie HallAssistant Secretary, Department of Finance and Deregulation
Ms Rebekah HamedAdvisor – Australian Public Service, Department of the Prime Minister and Cabinet
Ms Katherine HarmanGeneral Manager, Tourism Division, Department of Resources, Energy & Tourism Development
Ms Peggy HausknechtSection Manager, Policy Modelling, Evaluation and Capability, Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs
Ms Catherine HawkinsAssistant Secretary, International Legal Assistance Branch, Attorney-General’s Department
Ms Jane HaydenCommercial Manager, Commercial Services Branch, Shared Services Centre, Department of Education and Training
Mr Michael HealyAssistant Secretary, Property Services, Department of Defence
Mr Jim HenryManager Protection Establishments, Australian Federal Police
Mr Bob HerbertSection Head, Department of Infrastructure and Transport
Mrs Lisa HindActing Assistant Secretary, Department of Agriculture, Fisheries and Forestry
Ms Lorraine HolcroftAssistant Secretary, Property Capital Works Branch, Department of Finance
Ms Natalie HorvatActing Division Head - Tax Analysis Division, The Treasury
Ms Tina HutchisonAssistant Secretary, Pathway Compliance, Compliance Division, Department of Agriculture and Water Resources
Ms Helen InnesBranch Manager, Workforce Strategies Branch, Department of Employment
Mr Paul IsaachsenSenior Adviser, Strategy and Delivery Division, Department of the Prime Minister and Cabinet
Mr Chris JohnstonAssistant Secretary, Renewables and Reporting Branch, Department of Climate Change & Energy Efficiency
Ms Maria JollyAssistant Secretary, Programme Review, Department of Prime Minister and Cabinet
Ms Kylie JonassonAssistant Secretary, Department of Health & Ageing
Ms Allison JonesGeneral Manager, Advocacy Character and Economy, Bass Coast Shire Council
Mr John KalokerinosNational Manager Strategic Advice, Department of Health and Human Services
Mr Ciril KaroAssistant Secretary, Investment Analysis, Department of Defence
Mr Justin KeefeAssistant Secretary, Service Centre Branch, Attorney-General’s Department
Group Captain Rick Keir AM CSCDirector Effect, Targeting and Network Analysis, Intelligence Branch, Headquarters Joint Operations Command, Department of Defence
Ms Robyn KempAssistant Secretary, Parliamentary and Governance Branch, Corporate Division, Federal Department of Veterans’ Affairs
Mr Scott KeyworthManager, Research Adoption, Water for a Healthy Country Flagship, CSIRO
Ms Alison KillenAssistant Secretary, Department of Health
Ms Helenka KingGeneral Manager, The Cranlana Programme
Ms Marian KljakovicSenior Advisor, Financial System Division, The Treasury
Ms Erica KneippDirector, Department of Health & Ageing
Ms Kerryn KovacevicBranch Manager, Department of Employment
Dr Michael KrienAssistant Director, Department of Premier and Cabinet(Vic)
Ms Vanya KumarDirector, Infrastructure, Planning and Major Projects Branch, Department of Premier and Cabinet
Mr Andrew LalorGeneral Manager, Analytical Services Branch, Department of Industry and Science
Mr Simon LangfordManager, Media, Speechwriting and Editorial, Department of Industry and Science
Ms Janice LawAssistant Secretary, Department of Defence
Mr Andrew LewisManager, Industry and Science, AusIndustry – Entrepreneur Development, Department of Industry and Science
Ms Joanna Lindner PradelaHead of Policy, Australian Council for International Development
Mr Henry LisBranch Manager, Department of Education, Employment & Workplace Relations
Dr Amy LittleDivisional Coordinator, Post Entry Quarantine Division, Department of Agriculture
Mr Edward LouisDirector General Independent Project Performance, Defence Material Organisation, Department of Defence
Mr Grant LovelockBranch Manager, Skills Development and Apprenticeship Policy/Skills, Department of Education and Training
Ms Kerrie-Anne LuscombeGeneral Counsel, Department of Agriculture
Mr Stephen LutzeChief Financial Officer, Attorney-General’s Department
Mrs Deborah MackrellDirector, Victorian Roads, Department of Infrastructure and Transport
Ms Tracey MackrowAssistant Secretary Financial Coordination, Chief Finance Officer Group, Department of Defence
Ms Marianne MaddenSenior Advisor, Workforce Participation and Education Branch, Department of the Prime Minister and Cabinet
Ms Katrina MaguireGeneral Manager, Engagement Strategy, Corporate Services, Murray-Darling Basin Authority
Mr Dennis MahonyNational Manager, Child Support Program, Department of Human Services
Mr Greg ManningAssistant Secretary, Strategic Policy & Law Reform, Attorney-General’s Department
Mr Gavin Matthewsa/g Group Manager, Aged Care and Industry Programmes, Department of Human Services
Mr Chris McAuleyDirector, Water Entitlements and Markets, Water Resources, Victorian Department of Environment, Land, Water and Planning
Mr Gordon McCormickGeneral Manager, Local Government Programs, Department of Infrastructure, Transport, Regional Development & Local Government
Mr Gene McGlynnAssistant Secretary, Building Energy Efficiency, Department of Climate Change and Energy Efficiency
Ms Robyn McKenzieResearch Fellow, School of Archaeology and Anthropology
Ms Margaret McKinnonBranch Manager, Department of Education, Employment & Workplace Relations
Mr Andrew McNeeAssistant Secretary, Department of Environment, Water, Heritage & the Arts
Mr Paul Menzies-McVeyAssistant Secretary, Governance Legal Unit, Department of Human Services
Mr Gareth MeyerAssistant Director-General, International Economy Branch, Office of National Assessments
Ms Barb MiddletonSection Manager, Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs
Ms Cristina MojicaDirector Urban & National Networks, Infrastructure, Nation Building Infrastructure Investment, Department of Infrastructure, Transport, Regional Development and Local Government
MS Jillian MosesBranch Manager, Social Security Analytics, Policy Group, Department of Social Services
Ms Cheryl-anne MoyAssistant Secretary, Accountability and Reporting Branch, Department of Finance and Deregulation
Mr Anthony MurfettManager, Strategic Partnerships, Research Division, Department of Innovation, Industry, Science & Research
Mr Paul MurphyAssistant Secretary Heritage North Branch, Department of Sustainability and Environment
Ms Suzy Nethercott-WatsonAssistant Secretary, Water Efficiency Division, Department of Sustainability, Environment, Water, Population and Communities
Mr Paul NixonDirector, Cargo and Shipping, Border Compliance Division, Department of Agriculture
Ms Rachel NobleNational Security Chief Information Officer, Department of the Prime Minister and Cabinet
Dr Ian OppermannDirector, ICT Centre, CSIRO
Mr John OwensFAS Property and Construction Division, Department of Finance
Ms Linda PascalSection Manager, Office for Women, Department of Families, Housing, Community Service & Indigenous Affairs
Mr Brian PauleDirector General, People Services, Department of Defence
Ms Lisa PetersonGeneral Manager, Department of Industry, Innovation and Science
Ms Julie PettreyDepartmental Liaison Officer, Australian Customs & Border Protection Service
Mr Russell PhillipsActing Executive Manager, Department of Agriculture, Fisheries and Forestry
Mr Daniel PinchasManager, Teacher Quality and Practice, Australian Institute for Teaching and School Leadership
Mrs Barbara PolandDirector, Cabinet Secretariat, Department of Premier and Cabinet (Vic)
Ms Julie PolsonBranch Manager, Data, Reporting and Outcomes, Department of Employment
Ms Linda PowellFirst Assistant Secretary, Finance Transformation Program, Federal Department of Finance
Ms Lara PurdySection Manager, Policy Section, Welfare Payments Reform Branch (Families Group), Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs
Ms Marisa Purvis-SmithExecutive Officer to the Secretary, The Treasury
Mr Geoff Purvis-SmithGeneral Counsel, Clean Energy Regulator
Ms Maryann QuagliataGeneral Manager, Innovation Policy Branch, Department of Industry
Mr Michael QuinnBranch Manager, Providers and Purchasing Branch, Quality and Integrity Group, Federal Department of Employment
Mr Pat RaccostaChief Finance Officer, Finance, Settlements and Corporate, Australian Office of Financial Management
Mr Robert RaetherPrincipal Advisor, Social Policy Division, The Treasury
Mr Michael RamalliSESB1, Indigenous Affairs, Department of The Prime Minister and Cabinet Commonwealth Government
Mrs Liz ReubenSection Manager, Information Strategy & Planning, Department of Families, Housing, Community Services and Indigenous Affairs
Ms Janean RichardsAssistant Secretary, Office of Legal Services Coordination, Attorney-General’s Department
Ms Amanda RobertsonDirector, Age Pension Policy Section, Department of Social Services
Mr Graeme RochowChief Finance Officer, Resources Group, Department of Veterans’ Affairs
Mr Jonathan RollingsGeneral Manager, Foreign Investment and Trade Policy Division, The Treasury
Ms Sharon RoseBranch Manager, Disability & Carers Group, Department of Families, Housing, Community Service & Indigenous Affairs
Mr Peter RushAssistant Secretary, Parliamentary and Government Branch, Department of the Prime Minister and Cabinet
Ms Suzanne RusselAssistant Secretary, Department of Finance
Ms Sandra RyanManager (Tasmania), Tasmanian Major Projects Approval Agency, Department of Industry and Science
Ms Tarja SaastamoinenAssistant Secretary, Policy Strategy Branch, Department of Health
Mr Robin SalvageNational Manager, Families and Child Care Programs, Centrelink, Department of Human Services
Ms Gay SantiagoAssistant Secretary, Department of Health & Ageing
Ms Fiona SawyersAssistant Secretary, Tertiary Education and Policy Coordination, Indigenous Affairs Group, Department of Prime Minister and Cabinet
Ms Lisa SchofieldGroup Manager, Research Outcomes and Collaboration Branch, Department of Industry, Innovation, Climate Change, Science, Research and Tertiary Education
Mr Brenton SearleAssistant Secretary, Personnel Systems Modernisation, Department of Defence
Ms Robyn ShannonBranch Manager, Department of Education, Employment & Workplace Relations
Dr Kamlesh SharmaAssistant Secretary, Funding Management, Department of Prime Minister and Cabinet
Ms Anne SheehanActing Assistant Secretary, International Law, Trade and Security Branch, Attorney-General’s Department
Mr John ShevlinAssistant Secretary, Substance Abuse and Indigenous Wellbeing Branch, Department of Health and Ageing
Ms Harinder SidhuFirst Assistant Secretary, Department of Climate Change and Energy Efficiency
Ms Angela SinghBranch Manager, Indigenous Services, Victoria, Department of Education, Employment & Workplace Relations
Mr Brant SmithDirector, Cabinet Implementation Unit, Department of the Prime Minister and Cabinet
Mr Matthew SmithClient Executive – Public Sector, Dialog Information Technology
Mr Mathew SmorhunAssistant Secretary Strategy Realisation , Department of Defence
Dr Albin SmrdelAssistant Secretary, Federal Courts Branch, Attorney-General’s Department
Mr Pat SowryAssistant Secretary, Remote Infrastructure, Department of Prime Minister and Cabinet
Ms Carolyn SpiersPrincipal Legal Advisor, Department of Veterans’ Affairs
Ms Pamela SpurrNational Manager, Innovation, User Experience & Design Branch, Department of Health and Human Services
Mr Matthew SquireManager, Department of Industry, Innovation, Climate Change, Science, Research and Tertiary Education
Mr Andrew StainesBranch Manager, Procurement Policy, Department of Finance & Deregulation
Mr Nick StathisDirector, Portfolio Coordination, Governance Division, Department of Agriculture
Ms Cathrine StephensonAssistant Secretary, Parliamentary Business Branch, Department of Agriculture, Fisheries and Forestry
Ms Maya Stuart-FoxAssistant Secretary, Carbon Farming Policy Branch, Department of Climate Change and Energy Efficiency
Ms Pauline SullivanFirst Assistant Secretary, Department of Communications and the Arts
Mr Lembit SuurFirst Assistant Secretary, Financial Framework Division, Department of Finance and Deregulation
Mr Mark SweeneyDirector General, People Services, Department of Defence
Ms Jo TalbotNational Manager, Workforce Planning and Diversity, Department of Human Services
Mr Hilton TaylorAssistant Secretary, Department of Climate Change & Energy Efficiency
Mr Mark TaylorAssistant Secretary, Arts Development & Training, Department of Environment, Water, Heritage & the Arts
Ms Marie TaylorFirst Assistant Secretary, Industry, Infrastructure and Environment Division, Department of the Prime Minister and Cabinet
Ms Joan ten BrummelaarBranch Manager, Early Childhood Quality Reform, Department of Education, Employment and Workplace Relations
Mr Kim TerrellAssistant Secretary, Cabinet Implementation Unit, Department of the Prime Minister & Cabinet
Mr Brenton ThomasAssistant Secretary, Department of Broadband, Communications & The Digital Economy
Mr Steven ThomasActing National Manager, Process Improvement Branch, Centrelink, Department of Human Services
Ms Rowena ThompsonDepartmental Liaison Officer, Department of Foreign Affairs and Trade
Ms Raelene ThompsonAssistant Secretary, National Security Training, Education and Development Branch, Attorney-General’s Department
Ms Fiona Tito WheatlandExecutive Officer – ACT Law Reform Advisory Council, Enduring Solutions Pty Ltd
Ms Claire TobinPrincipal Medical Advisor, Health Advice and Policy Unit, Department of Education and Training
Ms Marjorie ToddAssistant Secretary, Legal Assistance Branch, Social Inclusion Division, Attorney-General’s Department
Mr Nektarios TsirbasActing Assistant Secretary, Agriculture, Customs and Environment, Department of the Prime Minister and Cabinet
Mr David TurveyAssistant Secretary, Economic Division, Department of the Prime Minister & Cabinet
Ms Anne TylerManager, Enterprise Connect Division, Department of Industry, Innovation, Climate Change, Science, Research and Tertiary Education
Mr Murali VenugopalFirst Assistant Secretary, Department of Home Affairs
Ms Rose VerspaandonkBranch Manager, Economics and Life Course Branch, Department of Education, Employment and Workplace Relations
Dr Valérie VillièreGeneral Manager, Legal Meteorology Branch, National Measurement Institute, Department of Industry
Ms Megan WatsonManager, Department of Innovation, Industry, Science and Research
Mr Paul WayDirector General, Department of Defence
Ms Di WeddellBranch Manager, Office for Learning and Teaching, Department of Education and Training
Ms Penny WeirGeneral Manager, Employment Frameworks Division, Australian Public Service Commission
Mr Peter WestAssistant Secretary, Department of Defence
Ms Donna WielandGeneral Manager, Surface Transport Regulation Taskforce, Department of Infrastructure and Transport
Ms Vicki WilkinsonPrincipal Adviser, Markets Group, The Treasury
Ms Jenny WilkinsonAssistant Secretary, Department of Climate Change & Energy Efficiency
Mr Neil WilliamsAssistant Secretary, Industry and Communication Branch, Department of Prime Minister and Cabinet
Mr David WilliamsAssistant Secretary, Business and Ministerial Services, Department of the Environment
Ms Helen WilsonAssistant Secretary, Infrastructure, Climate Change and Energy, Department of Prime Minister and Cabinet
Ms Sachi WimmerAssistant Secretary, Border, CT & Strategic Planning, The Department of the Prime Minister & Cabinet
Ms Angela WooPrincipal Adviser, Macroeconomic Group, The Treasury
Ms Lynette WoodAssistant Secretary, Asia, Americas & Trade Branch, International Division, Department of the Prime Minister & Cabinet
Ms Chris WoodgateGeneral Manager, Department of Industry
Ms Philippa WoodhillManager: Partner relations, Australian Rural Leadership Foundation
Mr David WoodsPrincipal Advisor, The Treasury
Mrs Leanne YannopoulosActing General Manager, Audit and Assurance, Department of Human Services
Ms Julie YeendAssistant Secretary, Families, Social Support and Indigenous Branch, Department of the Prime Minister and Cabinet
Ms Oon Ying ChinBranch Manager, Evidence Strategy Branch, Evidence and Assessment Group, Department of Education and Training
Mr Bruce YoungNational Manager, Operations, Department of Human Services